Woudrichem

Touren op de Scooter

TopkastelenKortingsactie in juni, juli en augustus

In Nederland en België zijn meer dan 700 kastelen. De vijftien grootste en meest bekende daarvan zijn de Topkastelen. Kom geschiedenis beleven op de plek waar het echt is gebeurd! Deze zomer is een Topkasteel bezoeken extra leuk dankzij een unieke samenwerking: na bezoek van 1 kasteel kunt u met 25% korting naar alle andere Topkastelen!

Langer genieten, dat kan met korting bij de vijftien populairste kastelen van Nederland en België: Muiderslot, Kasteel Duivenvoorde, Kasteel De Haar, Slot Zuylen, Slot Loevestein, De Menkemaborg, Kasteel Cannenburch, Kasteel Amerongen, Kasteel Doorwerth, Huis Bergh, Kasteel Heeswijk, Kasteel Hoensbroek, Gravensteen, Kasteel van Gaasbeek en Kasteel Alden Biesen. In de maanden juni, juli en augustus krijgt iedereen op vertoon van een entreebewijs van één van deze kastelen, een korting van 25% op de andere veertien.

De deelnemende kastelen zijn vrijwel het gehele jaar geopend en organiseren leuke evenementen en activiteiten voor jong en oud.

 

De Topkastelen zijn:

  • Muiderslot - Muiden www.muiderslot.nl
  • Kasteel Duivenvoorde - Voorschoten www.kasteelduivenvoorde.nl
  • Kasteel De Haar - Haarzuilens www.kasteeldehaar.nl
  • Slot Zuylen - Oud Zuilen www.slotzuylen.nl
  • Slot Loevestein - Poederoijen www.slotloevestein.nl
  • De Menkemaborg - Uithuizen www.menkemaborg.nl
  • Kasteel Cannenburch - Vaassen www.glk.nl/cannenburch
  • Kasteel Amerongen - Amerongen www.kasteelamerongen.nl
  • Kasteel Doorwerth - Doorwerth www.glk.nl/doorwerth
  • Huis Bergh - ’s-Heerenberg www.huisbergh.nl
  • Kasteel Heeswijk - Heeswijk Dinther www.kasteelheeswijk.nl
  • Kasteel Hoensbroek - Hoensbroek www.kasteelhoensbroek.nl
  • Gravensteen - Gent www.gravensteengent.be
  • Kasteel van Gaasbeek - Gaasbeek www.kasteelvangaasbeek.be
  • Kasteel Alden Biesen - Bilzen www.alden-biesen.be

 

Klik op onderstaande afbeeldingen om de flyer te bekijken

Topkastelen Topkastelen

Kijk voor meer informatie over de kastelen en de actie op www.topkastelen.com

 

e-max.it: your social media marketing partner